Gurur gecemizde bir aradayız
CANER PESEN

CANER PESEN

Gurur gecemizde bir aradayız

22 Kasım 2022 - 10:35

Bölgemize yakışır bir turnuva oldu, 30. Görkem Çiler Basın Turnuvası.
İstikrarı, kalitesi, kurumlarımızın desteği, katılımı ve katkısı ile zaten farklı bir organizasyondu, futbolun tüm güzelliklerinin yaşandığı, camiada ayrı bir yere sahip organizasyondu.
Görkem Çiler ismi ile daha büyük anlam ve nitelik kazanan turnuvamız, 30. Yılda ki yeniliklerle zirve yaptı.
Özellikle genç kardeşlerimizin sportmenlikleri ve dostlukları her şeyin üzerindeydi.
Bu yıl bize büyük keyifler yaşatan, bölgemize yakışan turnuvamızın galasını yapıyoruz, bizim için anlamı büyük, gurur gecemiz olacak.
Turnuvamızın bizden daha öncelikli olan sahipleri var, istikrarlı bir şekilde turnuvamızda yer alan, kendisi genç futbolcu iken turnuvamız ile tanışıp, sonrasın da oğlu ile turnuvada boy gösteren dostlarımız, takımlarımız var.
10 yılda bir turnuvamızda yenilikler yapıyoruz, bu yıl takımlarımızla, turnuva ailemizle akşam yemeğinde bir araya gelip, biz bize olacağız.
Kupalarımız, ödüllerimiz, plaketlerimiz bu özel gecede sahiplerini bulacak.
Değerli meslektaşlarımız, bölgemizin mülki amirleri ve siz turnuvamızın gerçek sahipleri, takımlarımızla bir arada olacağız.
Şampiyon olan takımlarımız, Erdoğdu Geri Dönüşüm ile Gebze Belediyesi elbette bu gecede çok daha gururlu olacak, final oynayan AK Parti Gebze ve Görtan takımları da öyle, ancak bu öyle güzel ve özel bir organizasyondu ki, tüm ekiplerimizle, dostlarımızla bu gece bizim gurur gecemiz olacak.
Bizlere bu organizasyonda sportmenlik örneği sunan Gülseren Parlakoğlu ve Fil Ajjans, gecemizin daha anlamlı ve kaliteli olması için günlerdir uğraş veriyor, sizlere sürprizleri olacak.
Darıca Belediye Başkanımız Sayın Muzaffer Bıyık, bizleri konuk ediyor, 22 Kasım Salı Günü Darıca Balıkçısı’nda bir arada olacağız.
Kıymetli spor dostları bu sizlerin geceniz ve sizleri bu özel gecede yanımızda görmek istiyoruz.
Heyecanlıyız, gururluyuz, bu gurura, bu heyecana siz dostlarımızın da ortak olmasını arzuluyoruz.
Hepinize bir kez daha katkı ve desteklerinizden dolayı teşekkür ederim.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar