GÜZEL BAŞLANGIÇLARIMIZ HİÇ BİTMESİN
YASİN PAMUK

YASİN PAMUK

YASİN PAMUK

GÜZEL BAŞLANGIÇLARIMIZ HİÇ BİTMESİN

24 Mart 2021 - 10:55

Başlangıçlar hep güzeldir heyecan verici, yeni bir hayata sarılacak taze baharlar gibidir. 

Ne kadar çok özlüyor insan her şeyin doğalını.

Yemenin, içmenin en önemlisi sevmenin.

Doğallık artık saklanıyor  sessizce çekiliyor hayatımızdan. Yapayına takılıyor duygular ilişkiler alınan nefesler. Gitgide açılıyor mesafeler, birbirimizi anlamak anlamsız geliyor artık. Hep aksi ve kötü yanlarımızı görüp söylüyoruz, dillendiriyoruz. Birleştirmek varken yaşantımızı karabasanlara esir ediyoruz. Bir uğultuymuş gibi insanları dinliyoruz. Önemsemiyoruz vede önemsenmiyoruz.

Kardeş kuruluş olan ajansgebze ve sportekdergisi'ne bundan sonra hayata dair bilgi, birikim, anılarımızı duygularımızı sizinle paylaşacağım.

Belki ayrı bir renk olarak paylaşımlarımla bu ortamda bulunacağım. Zaman içerisinde daha çok tanışıp hemdem olacağız. Bazen bir şiir bazen bir makale bazen bir kıssa ile gönüllerimize dokunacağız. Günlük hayatın stresinde kısa bir mola olacak elinizde kahvenizle bana eşlik ederken. Bazen anılara bazen geleceğe savrulacağız.

Ama her zaman birlikte nefes alıp birlikte mutlu olacağız.

Sizce de yeterince gerginlik yokmu yaşantımızda, şikayetler, yakınmalar, mutsuzluklar, umutsuzluklar  yada mutsuzluktan beslenen insanlar.

Teker taker tüm mutsuzlukları indirmemiz lazım gönlümüzden ömrümüzden. Çünkü olumsuzluklar zift gibidir insanın yaşama karşı hassasiyetlerini duyarsızlaştırır, duygusuz günleri gelir fitili çekilmiş el bombası gibi gönlünün tam ortasına bırakır. Artık sıra bizde.         

Bizi mutsuz edecek aşağı çeecek herşeyi birlikte bırakacağız. Duyulması gerekeni daha bir sindirerek dinleyeceğiz.Sevilmesi gerekene daha şefkatli olacağız inanın her gün yeni bir yaşama daha mutlu uyanacağız.

Zaman içerisinde yazılacak konuları, birlikte oluşturabiliriz. Paylaşımlarımı bazen Turistlik bir rehber, Bazen bir Fotografçı, bazen bir Sporcu, Bazen bir Şair, bazen bir Yazar, bazen bir aile Babası, Bazen bir İş adamı olarak yapacağım ama her zaman İNSAN olarak. hemde yaşamın kıymetini bilen bir insan olarak paylaşacağım.

Gelecek yazımız KARANTİNADAKİ UMUTTA Buluşmak üzere.

  

    

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar